Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 113 - STRESZCZENIE. Meletis przeżywa kryzys [09.12]

07.12.2021 22:21
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 113. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 113 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 113. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 113 – STRESZCZENIE

Streszczenie 113. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Meletis jest zdruzgotany. Stanowczo odrzuca pomocną dłoń, którą próbuje mu podać Annette i postanawia skończyć ze swoim życiem.

Drosso tymczasem zgadza się poślubić Iordanisa. Oświadcza Assiminie i Nikiforosowi, w jaki sposób planuje ułożyć swoje życie. Thomas zwraca się zaś z prośbą o pomoc do Dionisisa. Doukas dochodzi do wniosku, że artykuł dotyczący trefnego przedsięwzięcia przemysłowago, został opublikowany, dzięki Nikiforosowi.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Wiedźmin": nie pamiętasz 1. serii? Netflix przygotował nowe streszczenia. "Witcher" w TOP10 [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP