Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 17 - STRESZCZENIE. Kuzynka z Paryża [20.07]

20.07.2021 11:06
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 17. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 17 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 17. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 17 – STRESZCZENIE

Streszczenie 17. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Assimina i Nikiforos przygotowują się do ślubu. Otrzymują wsparcie Eleni, z którego niezwykle się cieszą. Zwłaszcza, że rodzice pana młodego nie zgadzają się na jego małżeństwo. Co więcej – wyrzucają syna z domu i zabraniają mu używać nazwiska rodoweo Sevastos. Mężczyzna jest załamany. Jest też zmuszony schronić się w domu swojej narzeczonej, co jednak tylko zwiększa ich wspólną miłość.

W tym samym czasie do miasteczka wraca Nestoras. Mężczyzna wraca z gorączką. Na miejscu okazuje się, że choruje na grypę. Na prośbę Thomasa, w domu zjawia się pani Rizo, która ma przyjrzeć się symptomom mężczyzny. Kobieta uważa jednak, że ktoś rzucił na Nestorasa urok. Poirytowany Thomas wyprasza głosicielkę teorii spiskowych i postanawia samodzielnie zaopiekować się chorym. Szybko okaże się, że może jednak liczyć na pomoc Drosso.

Z Paryża do miasteczka przyjeżdża natomiast Annette, siostra Doukasa i Miltiadisa. Jej pojawienie się może nieźle namieszać w życiu bohaterów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Loki" pobił rekord platformy Disney+. Ile osób obejrzało finał serialu Marvela?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP