Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 21 - STRESZCZENIE. Doukas przekupuje koronera [26.07]

23.07.2021 12:11
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 21. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 21 ­­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 21. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 21 – STRESZCZENIE

Streszczenie 21. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Doukas przekupuje koronera. Dzięki interwencji mężczyzny, urzędnik orzeka, że Giannos sam targnął się na swoje życie. Zadowolony Doukas zakazuje też Konstantsowi mścić się na Miltiadisie. Zapewnia go, że mężczyzna wkrótce opuści miasteczko wraz z całą rodziną.

Annette dostrzega malinkę na szyi Mirsini. Komentuje to głośno w obecności Doukasa. Assimina tymczasem upija się winem i wraca wspomnieniami do okropnej nocy z Sergiosem.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "M jak miłość" po wakacjach - życie uczuciowe Asi będzie porażką. Co się wydarzy?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP