Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 22 - STRESZCZENIE. Doukas chce wygnać Lambrosa z miasteczka [27.07]

26.07.2021 10:12
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 22. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 22 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 22. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 22 – STRESZCZENIE

Streszczenie 22. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco: 

Assimina próbuje wyjaśnić Nikirorosowi, co miała na myśli, wygłaszając serię bezmyślnych uwag na temat Sergiosa i Eleni, gdy była w tawernie. Jej zapewnienia, że to jedynie pijackie domysły i przeprasza za swoje zachowanie, nie łagodzą jednak niepokoju mężczyzny. Co więcej — Nikiforos zaczyna dopytywać o kolejne szczegóły samą Eleni. Ich rozmowę podsłuchuje zaś Thomas. Śledczy zostaje jednak przyłapany na podsłuchiwaniu przez Drosso.  

Część mieszkańców miasteczka jest poirytowana postawą Eleni, która za żadne skarby nie chce sprzedać swojej ziemi inwestorom. Lambros składa jej deklarację, mówiąc jak jest dla niego ważna.  W tym samym czasie Doukas stawia burmistrzowi żądanie. Pragnie, by Lambros wyjechał z wioski.

 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Wielka woda": Netflix szuka statystów do nowego serialu Jana Holoubka

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP