Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 25 - STRESZCZENIE. Eleni chce przepisać ziemię Assiminie [30.07]

29.07.2021 08:28
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 25. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 25 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 25. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 25 – STRESZCZENIE

Streszczenie 25. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Thomas i Mirsini ustalają tajny kod komunikacji, gdy będą chcieli się spotkać, ale nie anonsować tego nikomu innemu. Para wpada na pomysł zostawiania tasiemki w określonym miejscu. Równocześnie Mirsini próbuje odwieść syna od pomysłu ożenku z Assiminą. Uprzedza go, że jeśli syn ożeni się z kobietą, nie będzie już mógł liczyć na wsparcie finansowe rodziny.

Lambros dowiaduje się, że uniknął postawienia zarzutów, gdyż sierżant zorientował się, że ktoś podłożył zakazane książki w bibliotece.

Eleni widząc rozpacz swojej siostry, postanawia przepisać ziemię na jej imię. Chce, aby Assminia była szczęśliwa z Nikiforosem, a taki posag może znacznie ułatwi ich wspólne życie.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "BrzydUla": podano datę premiery nowych odcinków. Fanów jednak czeka rozczarowanie

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP