Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 26 - STRESZCZENIE. Doukas zostaje ukąszony przez węża [02.08]

29.07.2021 08:39
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 26. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 26 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 26. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 26 – STRESZCZENIE

Streszczenie 26. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Doukas wybiera się na polowanie z Nikiforosem. Podczas wyprawy, mężczyzna zostaje przypadkowo ukąszony przez węża. Dostaje ostrej gorączki. Nikiforos decyduje się zostawić ojca na szlaku i pędzi po konie, aby wezwać pomoc. Na szczęście w okolicy znajduje się Assimina, która akurat zbiera zioła. Znajduje Doukasa i z ich pomocą opatruje jego ranę.

Violeta jest pod urokiem Konstantisa. Jego zaloty działają na nią jak lep na muchy.

Podczas wieczornej schadzki z Thomasem, Misrini gubi klips. Niedługo później przypadkiem znajduje go Nestoras. Miltiadis przekazuje zaś Drosso informację, że Giannos chciał poprosić ją o rękę.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "Receptura": jest pierwsza zapowiedź nowego serialu TVN z gwiazdorską obsadą. Kiedy premiera?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP