Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 27 - STRESZCZENIE. Wyznanie mordercy [03.08]

30.07.2021 11:52
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 27. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 27 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 27. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 27 – STRESZCZENIE

Streszczenie 27. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Lambros pragnie ożenku z Eleni. Okazuje się, że by tego dokona, mężczyzna musi najpierw rozwieść się z Theodossią, swoją obecną żoną. Panna Stamiris, mimo cierpienia rozłąki z ukochanym, nie zgadza się na takie rozwiązanie.

Konstantis obiecuje zaś Violecie, że się zmieni. Nestoras zaś próbuje wyciągnąć od Thomasa informację, co Marsini robiła w jego pokoju pod jego nieobecność.

Doukas, który zawdzięcza życie Assiminie – to dzięki jej mieszance ziół udało się zatamować rozprzestrzenianie isę jadu węża, postanawia w podzięce zgodzić się na jej związek z Nikiforosem. Mirsini pozostaje przeciwna parze. Słysząc te słowa, Doukas przyznaje, że to on jest winny śmierci Gionnasa. Miał go zabić po tym, jak mężczyzna wyjawił mu, że to on zamordował Sergiosa

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: "What If…?": zobacz nowy zwiastun pierwszego animowanego serialu Marvela [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP