Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 28 - STRESZCZENIE. Doukas udziela błogosławieństwa [04.08]

02.08.2021 11:33
Dzikie pszczoły - kadr z filmu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 28. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 28 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 28. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 28 – STRESZCZENIE

Streszczenie 28. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Doukas przychodzi do domu Eleni, aby oznajmić kobiecie, że zgadza się na małżeńtwo Assiminy i Nikiforosa. Wspólnie ustalają, że uroczyste zaręczyny odbędą się w domu Sevastosów. Następnie mężczyzna wybiera się na spotkanie z Konstantisem. W jego trakcie uspokaja go, że po ślubie siostry, Eleni dobrowolnie odda mu ziemię.

Thomas musi przysiąc zazdrosnemu Nestorosowi, że w jego domu nie było Mirsini. Ten jednak nie wierzy w zapewnienia mężczyzny i postanawia na własną rękę dowiedzieć się kim naprawdę jest Kipreos. W tym celu prosi o pomoc znajomego, który zajmuje wysokie stanowisko.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Seriale w TVP. Które produkcje wrócą do telewizji w najbliższych tygodniach?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP