Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 29 - STRESZCZENIE. Oficjalne zaręczyny! [05.08]

03.08.2021 11:43
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 29. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 29 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 29. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 29 – STRESZCZENIE

Streszczenie 29. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Assimina i Nikiforos oficjalnie się zaręczają. Toliast informuje zaś Doukasa, że w ministerstwie mówi się już o przeniesieniu strefy przemysłowej w inne miejsce. Musi więc pospieszyć się z planem nakłonienia Eleni do sprzedaży. Sama Eleni natomiast spędza pierwszą noc z Lambrosem. Nestoras zaś ginie jego cenny złoty zegarek.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Władca pierścieni": Jest pierwsze zdjęcie i data premiery serialu Amazona!

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP