Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 52 - STRESZCZENIE. Kripeos szantażuje Doukasa [15.09]

13.09.2021 14:50
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 52. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja TVP1. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 52 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 52. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 52 – STRESZCZENIE

Streszczenie 52. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Doukas dowiaduje się, że Thomas zdeponował swoje zeznania u notariusza. Mają one zostać ujawnione w razie jego śmierci. Mężczyzna nie może więc zabić przeciwnika. Kripeos żąda jednak, by bogacz oficjalnie przepisał na niego gaj oliwny. Na wykonanie zadania daje mu jedynie dobę. W przeciwnym wypadku grozi zawiadomieniem policji o prawdziwej przyczynie śmierci Janosa.

Nestoras i sierżant dowiadują się natomiast, że Thomas pracował wcześniej w Atenach jako prywatny detektyw. W tym czasie Lambros spotyka się z Eleni i informują ją, że Theodossia spodziewa się dziecka.

Rodzina cieszy się, że Pinelopi postanowiła zostać z mężem w Grecji. Sevastos ostrzega jednak Kleomantisa, że czeka go ciężka praca na polu i w stajni. Niedługo potem mężczyzna zauważa czułą rozmowę między Pinelopi a Meletisem. Robi się zazdrosny.

Marika odwiedza Uranię. Miła rozmowa szybko przeradza się jednak w oskarżenia o rozbicie związku. Kobieta nie może uwierzyć, że Kirjakos miał romans. Sam zainteresowany zjawia się w domu w środku awantury i musi odeprzeć atak obu kobiet.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serial „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także: „Otwórz oczy“: rozmawiamy z gwiazdami polskiego hitu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP