Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 55 - STRESZCZENIE. Kolejne brutalne morderstwo! [20.09]

16.09.2021 14:58
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 55. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 55 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 55. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 55 – STRESZCZENIE

Streszczenie 55. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Meletis, na polecenie Doukasa… zabija Lefterisa. Mężczyzna mógł być bowiem świadkiem ich wspólnej zbrodni, należało się więc go pozbyć. Tego samego dnia burmistrzowi Toliasowi rodzi się zaś córka. Ot, krąg życia.

Annette wyznaje zaś Nestorasowi, że miała wcześniej nieślubne dziecko, które z pomocą brata, oddała potajemnie do adopcji. Nestorasowi zdradza zaś, że testament jej ojca został sfałszowany. Wie, że dużo ryzykuje, powierzając mu tę tajemnicę, ale nie może już dłużej trzymać jej sam.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Koszmar minionego lata": Amazon pokazał zapowiedź serialowej wersji horroru dla nastolatków [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP