Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 56 - STRESZCZENIE. Pagona w depresji [21.09]

17.09.2021 15:24
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 56. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 56 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 56. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Dzikie pszczoły”, odcinek 56 – STRESZCZENIE

Streszczenie 56. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Drosso nie potrafi zapomnieć o Nikiforosie. Jednak szwagier nie odwzajemnia jej uczuć, przez co kobieta chciałaby jak najszybciej o wszystkim zapomnieć. Mózg nie daje jej jednak spać, przypominając urokliwe spotkania z mężczyzną. Aby przeciwdziałać takiej reakcji, dziewczyna postanawia wyjechać. Eleni próbuje ją jednak odwieźć od tego pomysłu.

Pagona, która niedawno po raz czwarty została matką, czuje że cierpi na depresję poporodową.

Thomas dowiaduje się o śmierci Lefterisa. Wraz z tą informacją, przychodzi do niego myśl, że już dłużej nie może szantażować Doukasa. Theodossia opowiada zaś sąsiadkom, że Eleni próbowała uwieść Lambrosa. Plotka szybko rozchodzi się po całym miasteczku. W wyniku tych wydarzeń dochodzi do ostrej wymiany zdań między Annette i Doukasem. Mężczyzna wyrzuca kobietę z domu.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Sex Education“: rozmawiamy z gwiazdami hitu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP