Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 57 - STRESZCZENIE. Eleni chwyta za strzelbę [22.09]

20.09.2021 10:31
Dzikie pszczoły - kadr z serialue
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 57. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 57 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 57. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 57 – STRESZCZENIE

Streszczenie 57. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Miltiadis odwiedza Doukasa z żądaniem sprawiedliwego podziału majątku. Między braćmi dochodzi jednak do burzliwej wymiany zdań, która kończy się rękoczynami. Nikiforos tymczasem obawia się, że Drosso powie Assiminie o jego zdradzie. Boi się, że z tego powodu ich małżeństwo dłużej nie przetrwa.

Eleni zaś przyznaje się siostrom, że miała romans z Lambrosem. Nie znajduje jednak u nich zrozumienia. Na dodatek, sprawa przybiera zaskakujący obrót – pod jej domem stawiają się rozwścieczone sąsiadki. Kobieta, chcąc się bronić, sięga po strzelbę. Czy rzeczywiście będzie musiała jej użyć?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Sex Education“: rozmawiamy z gwiazdami hitu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP