Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 58 - STRESZCZENIE. Mieszkanki miasteczka napadają Eleni [23.09]

21.09.2021 14:08
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 58. odcinku serialu?

 

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 58 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 58. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 58 – STRESZCZENIE

Streszczenie 58. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco: 

Oburzone mieszkanki wsi żądają, aby Eleni natychmiast wyniosła się z Diafani. W szczególności potępiają jej związek z żonatym mężczyzną. Gdy tłumnie zaczynają oblegać jej dom, kobieta strzela w powietrze, aby przepłoszyć agresywne kobiety.

Zaręczyny Pinelopi i Kleomenisa mają odbyć się w domu Sevastosów. Trwają przygotowania. W ich trakcie Meletis po raz kolejny błaga ukochaną, by nie wiązała się z innym. W tym samym czasie kuzyn dostarcza przyszłemu panu młodemu skradzione obrączki oraz zwykłą, tanią sukienkę. Kleomenis wręcza ją zaś Pinelopi ze słowami, że to projekt najmodniejszego paryskiego projektanta, na dodatek uszyty specjalnie na ich okazję.

W domu Nestorasa pojawia się jego ukochany wnuk, prosząc go o pomoc w leczeniu ciężko chorej matki. Generał postanawia zaopiekować się synową. Annette i Mirsini odwiedzają w tym czasie notariusza. Tego samego, który pomóg Doukasowi w sfałszowaniu dokumentów. Pokazują mu znaleziony aneks i żądają, aby naprawił swój błąd. Grożą, że jeśli tego nie zrobi, sprawią, że straci prawo do wykonywania zawodu.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Pajęczyna": nowy serial z Joanną Kulig na Player.pl [DATA PREMIERY]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP