Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 59 - STRESZCZENIE. Meletis aresztowany! [24.09]

22.09.2021 14:57
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 59. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 59 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 59. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 59 – STRESZCZENIE

Streszczenie 59. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Rizo wraz z Eleni opiekują się ciężko rannym Thomasem. Wydaje się, że jedynym ratunkiem dla rannego detektywa jest przetoczenie mu krwi. Lambros oferuje pomoc.

Assimina niechcący oblewa Pinelopi kawą. Dla Mirsini to kolejny pretekst, by znęcać się nad synową. Zrozpaczona dziewczyna biegnie na klif. Ma zamiar popełnić samobójstwo. W ostatniej chwili odnajdują ją Drosso i Nikiforos, dzięki czemu udaje im się zapobiec tragedii.

Annette i Militadis ponownie grożą notariuszowi. Mówią mu, że jeśli nie zmieni trefnego zapisu w testamencie, zrobią ogromną aferę. Wystraszony prawnik informuje więc Doukasa, że już dłużej ni będzie go krył. Ten zaś wybiera się w odwiedziny do rannego Thomasa. Wie, że mężczyzna ma zeznawać przeciwko Meletisowi, który przebywa obecnie w areszcie do czasu rozprawy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Squid Game", sezon 2: kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon na Netflixie? [DATA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP