Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 60 - STRESZCZENIE. Thomas wyznaje prawdę Eleni [27.09]

23.09.2021 11:56
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 60. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 60 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 60. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 60 – STRESZCZENIE

Streszczenie 60. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Doukas próbuje przekupić Thomasa, oferując mu ziemię i duże pieniądze w zamian za złożenie odpowiednich zeznań w sądzie. Następnie detektyw oznajmia policji, że Meletis przypadkiem go postrzelił w trakcie polowania na dziki. Eleni nie kupuje tej wersji wydarzeń. Wtedy mężczyzna postanawia wyznać jej całą prawdę. Informuje ją, że przyjechał do miasteczka na zlecenie Mirsini, która chciała, aby wytropił zabójcę jej syna.

Assimina nie chce wrócić do domu. Mówi Nikiforosowi, że to z powodu złego traktowania przez jego matkę. Niedługo potem znajduje swoje ślubne zdjęcie. Zaskakujące jest to, że fotografia jest zgięta tak, by nie był na niej widoczny Nikiforos.

W innej części miasteczka dochodzi do równie zaskakującej wymiany zdań. Drosso dowiaduje się, że jej siostra traktowała pobyt w domu Sevastosów jakos rodzaj pokuty za zamordowanie Sergiosa. Nestoras tymczasem wspomina historię z czasów wojny, gdy wysłał swojego syna z misją wysadzenia mostu. Wpadł on w ręce gestapo.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Inwazja": Zwiastun nowatorskiego serialu sci-fi twórców "Marsjanina" i "Black Mirror" [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP