Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 61 - STRESZCZENIE. Haniebna przeszłość Thomasa [28.09]

24.09.2021 09:42
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 61. odcinku serialu?

 

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 61 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 61. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 61 – STRESZCZENIE

Streszczenie 61. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Thomas przekazuje Eleni radosną nowinę. Udało mu się przekonać Mirsini o jej niewinności. Liczy, że informacja wprawi ją w radosny nastrój, więc ponownie wyznaje jej miłość. Ona jednak jest nieugięta i nadal nie chce mieć z nim nic wspólnego. Załamany detektyw wyrzuca więc Mirsini, gdy ta przychodzi w odwiedziny, by zapytać o stan jego zdrowia. Zanim jednak trzaśnie drzwiami, mówi jej że przyjmie ziemię od Doukasa, ale później nie chce jej już więcej widzieć.

Nikiforos tymczasem przekonuje Assiminę, by wróciła do domu. Teściowa serdecznie przeprasza dziewczynę za swoje obcesowe zachowanie. Konflikt wydaje się zażegnany. Wtedy jednak do domu wpada Eleni, która każe siostrze natychmiast się pakować. Jaki jest powód tego poruszenia?

Thomas ponownie wspomina czasy wojny. Tym razem ma w pamięci smutne wspomniania, gdy został zdradzony, a następnie okaleczony przez kompanów. W swoim bólu i rozpaczy zwrócił się do jedynej grupy, która zdawała się go szanować. Thomas przystał do nazistów. Podczas rozmowy z Nestorasem, mężczyzna pokazuje mu zdjęcie syna. Thomas jest zdruzgotany, gdyż poznaje na zdjęciu młodego partyzanta, którego torturował i zastrzelił. Zjada go poczucie winy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Nowe seriale komediowe: TOP 10 produkcji, których nie znacie, a powinniście [ZDJĘCIA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP