Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 62 - STRESZCZENIE. Wróżka w Diafani [29.09]

27.09.2021 12:22
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 62. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 62 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 62. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 62 – STRESZCZENIE

Streszczenie 62. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Assimina nie zgadza się ze słowami siostry. Odsyła więc Eleni do domu, a sama zostaje u Sevastosów. Zapowiada jednak Nikiforosowi, że jeśli w domostwie choć raz dojdzie do nieprzyjemnej sytuacji między nią a teściową, oboje się wyprowadzą.

Meletis, z powodu braku dowodów, zostaje warunkowo zwolniony z więzienia. Nestoras tymczasem wstawia się ze Eleni u Thomasa. W tym samym czasie Drosso musi po raz kolejny odrzucać zaloty Konstantisa. Znów jasno daje mu do zrozumienia, żeby dał jej spokój, a on wciąż jest zdumiony jej decyzją. Kleomenis natomiast wreszcie orientuje się, że Doukas ma poważne problemy z notariuszem. Oferuje pomoc w wybrnięciu z trudnej sytuacji.

Do Diafani przyjeżdżają wędrowni kupcy, którzy zatrzymali się w miasteczku w drodze na festyn w Farsali. Wśród gości znajduje się wróżka Smargo. Kobieta wyczuwa złą energię między przechadzającymi się po mieście ludźmi i głośno oznajmia – w obecności Thomasa i Pinelopi – że Eleni ma krew na rękach. Jaka będzie reakcja bliskich kobiety?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  4. sezon "Sex Education" oficjalnie powstanie. Zobaczcie pierwszą zapowiedź [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP