Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 71 - STRESZCZENIE. Drosso przekazuje radosną nowinę Nikiforosowi [12.10]

11.10.2021 10:21
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 71. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 71 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 71. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 71 – STRESZCZENIE

Streszczenie 71. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Drosso przekazuje Nikiforosowi nowinę o tym, że jest w ciąży. Mężczyzna jest zaskoczony. W tym czasie Marta przychodzi z synem w odwiedziny do Nestorasa.

Tolias otrzymuje od Doukasa plany. Nie wie jednak, że dokumenty są fałszywe. Ma przekazać je Militadosowi.  Niedługo później Theodossia przypadkiem znajduje jednak prawdziwe dokumenty, dotyczące strefy przemysłowej. Staje się wtedy jasne, że Sevastos dopuścił się oszustwa.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Seriale i filmy na Netflixie, które trzeba obecnie zobaczyć. Te tytuły są popularne [TOP 10]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP