Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 72 - STRESZCZENIE. Nikiforos namawia do aborcji [13.10]

12.10.2021 11:49
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 72. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 72 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 72. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 72 – STRESZCZENIE

Streszczenie 72. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Eleni przyjmuje oświadczyny Thomasa. Postanawia oficjalnie zostać jego żoną. W tym samym czasie, między Toliasem a Uranią zaczyna rodzić się uczucie. Drosso udaje się z Nikiforosem do lekarza. Mężczyzna obawia się kłopotów, więc próbuje nakłonić kobietę do usunięcia ciąży.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Netflix stworzy spin-off kultowego serialu "Różowe lata 70."! Co już wiemy o produkcji?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP