Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 73 - STRESZCZENIE. Bunt rolników [14.10]

13.10.2021 13:37
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 73. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 73 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 73. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 73 – STRESZCZENIE

Streszczenie 73. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Mirsini dowiaduje się o zaręczynach Eleni i Thomasa. Jest wściekła. Oskarża mężczyznę o zdradę i zaczyna mu grozić. Zaczyna domyślać się także, że mężczyzna nie szukał dowodów przeciwko kobiecie, w której się zakochał. To sprawia, że jest zdania, że to właśnie Eleni zabiła jej syna.

W tym czasie Militadis chce namówić wszystkich rolników do zjednoczenia się przeciwko Doukasowi. Namawia Eleni do założenia spółdzielini. Zrzeszenie się w taki sposób umożliwiłoby powstanie strefy przemysłowej w mieście.

Drosso informuje zaś Nikiforosa, że chce odwiedzić ciotkę w innym mieście. Ma zamiar tam urodzić i wychować dziecko. Assimina zaczyna podejrzewać, że Mirsini i Kipreos mają romans. Zaczyna śledzić teściową, a następnie ostrzega Eleni. Odradza siostrze małżeństwo z Thomasem.

Konstantis kara Nikiforosa, czytając przy całej rodzinie list z wydawnictwa, które odrzuciło jego pomysł na powieść. Upokorzony mężczyzna nów zaczyna mówić o chęci przeniesienia się do Paryża.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Imperium kłamstw": gdzie oglądać nową meksykańską telenowelę? [OBSADA I SZCZEGÓŁY EMISJI]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP