Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 74 - STRESZCZENIE. Sekret Thomasa zostanie wydany? [15.10]

14.10.2021 12:40
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 74. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 74 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 74. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 74 – STRESZCZENIE

Streszczenie 74. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Annette nagle przypomina sobie imię położnej, która odbierała jej poród. Przekazuje je Nestorasowi, aby ten pomógł jej odnaleźć swoje zaginione dziecko. W innej części miasta Militadis zaprasza Violettę na rodzinną kolację. Chce sformalizować ich związek. W trakcie obiadu okazuje się, że kobieta nigdy oficjalnie nie dostała rozwodu. A ślad po jej mężu zaginął.

Mirsini błaga Assiminę, aby ta nie wyjeżdżała z Nikiforosem do Paryża. Boi się, że w obcym kraju, bez swoich najbliższych, mężczyzna załamie się i popełni samobójstwo.

Nestoras dowiaduje się natomiast, że Thomas poznał jego syna w trakcie wojny. Był z nim w jego ostatnich chwilach. Detektyw nie przynaje się jednak, że tak naprawdę to współpracował z Gestapo i to on jest odpowiedzialny za śmierć chłopaka.

Gdy Kipreos szykuje się do ślubu, odwiedza go dawny przyjaciel Jorgalas. Thomas nie chce, by mężczyzna go spotkał w miasteczku. Wie bowiem, że Jorgalas mógłby go rozpoznać i zdemaskować.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Squid Game": dlaczego serial Netflix odniósł sukces? Twórca wyjaśnia światowy fenomen

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP