Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 75 - STRESZCZENIE. Thomas odurza się tajemniczą substancją [18.10]

15.10.2021 10:27
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 75. odcinku serialu?

 

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 75 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 75. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 75 – STRESZCZENIE

Streszczenie 75. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Thomas wstrzykuje sobie w żyły tajemniczą substancję. Sprawia ona, że szybko traci kontakt z rzeczywistością i mdleje. Nieprzytomnego mężczyznę znajduje dwóch mnichów, przechodzących akurat pobliską drogą. W tym samym czasie Tolias staje w obronie Uranii, napastowanej przez Kriakosa.

Konstantis do spółki z Meletisem zakłócają zebranie rolników. Nie udaje im się jednak dowiedzieć, na jaki dokładnie temat ani jakie decyzje podjęli zgromadzeni.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Ruszył kanał dla fanów telenowel. Novelas+ już oficjalnie dostępny

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP