Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 76 - STRESZCZENIE. Thomas idzie do zakonu [19.10]

18.10.2021 16:07
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 76. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 76 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 76. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 76 – STRESZCZENIE

Streszczenie 76. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Thomas zostaje zabrany przez mnichów do klasztoru. Tam okazuje się, że mężczyzna przyjął dużą dawkę morfiny, dlatego tak mocno „odpłynął”.

Drosso zapewnia Eleni, że ojcej jej dziecka jest Pavlos. Kobieta wspomina śpiewaka z wędrownej trupy, w którym niedawno szaleńczo się zakochała. Żeby sprawa nabrała rumieńców, Nikiforos przypadkowo jest świadkiem rozmowy, w której Konstantis przechwala się, że spał z dziewczyną. Nikirofos robi więc awanturę Eleni. Ta jest oburzona jego zachowaniem. Żąda też, aby Konstantis publicznie odwołał swoje kłamstwa.

W tym samym czasie Doukas przekupuje Fotisa, by ten dołączył do rolinków i nie dopuścił do założenia spółdzielni. Sevastos, na prośbę zrozpaczonej Annette, próbuje sobie przypomnieć komu powierzył opiece jej syna. Przypomina sobie, że był to niejaki Dimos, który jest łudząco podobny do Meletisa. Czy to właśnie on mógł wychować dziecko kobiety?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Sex Education": gwiazdor serialu Netflix zostanie nowym Bondem?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP