Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 77 - STRESZCZENIE. Konstantis chce spalić dom sióstr Stamiris [20.10]

19.10.2021 09:08
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 77. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 77 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 77. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 77 – STRESZCZENIE

Streszczenie 77. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco: 

Konstantis udaje się na posterunek, aby publicznie wycofać się ze swoich oszczerstw względem Eleni. Doukas jest wściekły na syna. Tak bardzo, że upokarza go na oczach Eleni i Proussalisa. Młodzieniec pragnie się zemścić.

W Dafiani trwa karnawałowa zabawa. Wszyscy mieszkańcy przednio bawią się w kawiarni. W tym czasie Meletis z Konstantisem zakrada się pod dom sióstr Stamiris. Mają ze sobą kanister z benzyną. W ostatniej chwili Meletis wycofuje się jednak z akcji i postanawia o wszystkim poinformować Doukasa.

Drosso, zmęczona zabawą, samotnie wraca do domu. W tym samym momencie Konstantis waha się, czy podpalić oblany benzyną budynek czy, tak jak Meletis, jednak odpuścić kryminalny proceder. W trakcie tych rozmyślań, nieopatrznie upuszcza lampę, czym rzeczywiście wywołuje pożar.

Thomas powoli wraca do zdrowia w klasztorze. Nie wie co spowodowało jego stan odurzenia. Przyjaciel Nestorasa wyjeżdża do Aten, aby tam dyskretnie szukać położnej, która odebała poród Annette. Liczy na odnalezienie jej zaginionego syna.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Najchętniej oglądane seriale Netflixa w historii. Te produkcje nie mają sobie równych! [TOP 10]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP