Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 78 - STRESZCZENIE. Thomas konfrontuje się z Sarandisem [21.10]

20.10.2021 15:40
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 78. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 78 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 78. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 78 – STRESZCZENIE

Streszczenie 78. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Thomas wciąż chroni się w klasztorze. Podczas pobytu w placówce zaprzyjaźnia się z jednym z mnichów. Prosi go o przysługę. Mężczyzna ma dowiedzieć się jak długo Sarandis planuje zostać w miasteczku. Mimo informacji od zakonnika Thomas przypadkowo spotyka mężczyznę w drodze Diafani. Dochodzi między nimi do groźnej konfrontacji.

Eleni chce rozmówić się z Pavlosem, którego Drosso wskazała jako ojca swojego dziecka. W trakcie rozmowy mężczyzna rozwiewa jednak wszelkie wątpliwości co do swojego ojcostwa.

Lambros i Militaidis w tym samym czasie kontynuują działania, mające na celu założenie spółdzielni rolniczej w miasteczku. Tym razem namawiają wszystkich do przyłączenia się do inicjatywy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Kit Harington i Meryl Streep w nowym serialu Apple TV+. O czym opowie "Extrapolations"?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP