Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 79 - STRESZCZENIE. Nikiforos jest zrozpaczony [22.10]

21.10.2021 13:18
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 79. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 79 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 79. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 79 – STRESZCZENIE

Streszczenie 79. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Nestoras wciąż próbuje znaleźć nowe informacje o synie Annette. Na razie jednak poszukiwania utknęły w martwym punkcie.

Nikiforos jest szczerze rozczarowany odmowami, które otrzymuje od kolejnych wydawnictw. Na dodatek stresuje się sprawą ciąży Drosso. Po raz kolejny namawia Assiminę na wyjazd do Paryża, licząc że francuskie powietrze pomoże mu odzyskać życiowy wigor. Dziewczyna jednak podupada na zdrowiu. Gdy dostaje kolejne silnego ataku bólu, mąż decyduje się zabrać ją do szpitala. Diagnoza jest druzgocąca.

W tym samy czasie dochodzi do awantury między Meletisem a Kleomenisem. Ten drugi nie potrafi opanować nerwów, więc nieopatrznie wydziera się na przyjaciela, co rozpoczyna lawinę wzajemnych oskarżeń. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "The Office PL" okiem fanki: Miłośnicy Michaela Scotta – nie lękajcie się! [RECENZJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP