Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 80 - STRESZCZENIE. Kleomenis pobity! [25.10]

22.10.2021 14:19
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 80. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 80 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 80. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 80 – STRESZCZENIE

Streszczenie 80. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Meletis w szale atakuje Kleomenisa. Pobity mężczyzna postanawia jednak obrócić tę sytuację na swoją korzyść. Oznajmia bowiem Doukasowi, że Meletis tak bardzo kocha Pinelopi, że napadł na niego z zazdrości. Młody pracownik zaprzecza, ale Sevastos mu nie wierzy. Ba!, postanawia nawet wymierzyć karę mężczyźnie. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Weekend 23-24 października: co obejrzeć w kinie i na VOD: Netflix, HBO GO, Apple TV+ i innych?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP