Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 81 - STRESZCZENIE. Pinelopi ofiarą gwałtu [26.10]

25.10.2021 13:55
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 81. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 81 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 81. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

 „Dzikie pszczoły”, odcinek 81 – STRESZCZENIE

Streszczenie 81. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Pagona zaczyna domyślać się, że jej mąż ma romans z Uranią. W tym czasie Eleni decyduje się śledzić Drosso i potajemnie obserwuje jej spotkanie z Nikifoforem. Następnie po cichu przeszukuje pokój siostry i znajduje list z wyznaniami miłości. Domyśla się prawdy i urządza Drosso awanturę. Jak zareaguje dziewczyna?

W Dafiani zbliżają się wybory na nowego burmistrza. Fryzjer Prokopis decyduje się rozpocząć własną kampanię wyborczą i staje do walki o stanowisko z Toliasem.

Pani Despo ma misję – postanawia znaleźć narzeczoną, a później żonę dla swojego syna, sierżanta Prussalisa. Udaje się w tym celu do swatki, prosząc ją o pomoc. Kobieta przedstawia jej listę kandydatek. Czy rada swatki – pani Rizo będzie pomocna? Doukas wie, że Meletis jest potajemnie zakochany w jego córce. Nie potrafi pohamować złości na działania mężczyzny. Postananawia uwięzić pracownika w pracy.

Kleomenis, nie licząc się z odmowami żony, Pinelopi, zmusza ją do pójścia razem do łóżka. Dochodzi do gwałtu. Jakie będą konsekwencje karygodnego czynu mężczyzny? 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Sexify“: pierwsze zdjęcie z planu 2. sezonu hitu Netflixa [ZDJĘCIE]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP