Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 82 - STRESZCZENIE. Wiemy kto jest ojcem dziecka Drosso [27.10]

26.10.2021 11:40
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 82. odcinku serialu?

 

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 82 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 82. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

 „Dzikie pszczoły”, odcinek 82 – STRESZCZENIE

Streszczenie 82. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Eleni żąda, by Nikiforos niezwłocznie opuścił miasteczko i wyjechał do Paryża. Sam. Nie chce, by wyznał żonie prawdę o dziecku Drosso. Assimina martwi się zaś o stan zdrowia ciężarnej siostry. Chce więc odłożyć wyprowadzkę. Nikiforos również oznajmia Eleni, że zostaje w Dafani. Chce być blisko swojego dziecka.

Nestoras w końcu odnajduje położną, która przed laty odbierała poród Annette. Zdobywa od niej cenną informację, wedle której synkiem kobiety zaopiekowała się uboga rodzina z Aten. Nestoras wie więc, gdzie pojechać dalej.

Eleni jest zdruzgotana, gdy dowiaduje się od Drosso o romansie matki z Militasem. Oznaczałoby to, że Nikiforos może być jej kuzynem.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Plotkara”: nowa oraz oryginalna wersja serialu już na HBO GO [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP