Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 83 - STRESZCZENIE. Nikiforos chce wyjawić prawdę [28.10]

27.10.2021 13:16
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 83. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 83 ­– STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 83. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 83 – STRESZCZENIE

Streszczenie 83. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Nikiforos nie zamierza przeprowadzać się do Paryża. Chce zostać w miasteczku i uczestniczyć w życiu swojego dziecka. Z tego powodu postanawia wyznać prawdę Assiminie. Nie zważa nawet na sprzeciw Eleni, która otwarcie i stanowczo zabrania mu informować kobietę o jego ojcostwie. Dziewczyna jest zdania, że przekazują tę informację, Nikoforos będzie mógł doprowadzić do zniszczenia jej rodziny.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

[UWAGA: ZMIANA STACJI] Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Hiszpańska księżniczka“: zdjęcia z porywającego serialu o dworze Tudorów [ZDJĘCIA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP