Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 92 - STRESZCZENIE. Bunt rolników. Grożą pozwem [10.11]

09.11.2021 01:29
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 92. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 92 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 92. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 92 – STRESZCZENIE

Streszczenie 92. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco: 

Doukas decyduje się wnieść pozew przeciwko awanturującym się rolnikom. Zisis i Anstastasis odpowiadają tym samym. Twierdzą nawet, że Sevastos groził im bronią. Wszyscy trzej trafiają do aresztu, gdzie czekają na przesłuchanie. Zdenerwowany Doukas prosi Mirsini, by ta zadzwoniła do znajomego wydawcy prasowego. Nazajutrz w lokalnej gazecie ukazuje się artykuł, w którym Fletsas, wydawca gazety, oskarża rolników o napaść na „miejscowego dobroczyńcę” Sevastosa i jego synów.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Zniewolona": Sonia Priss zastąpiła Katerinę Kowalczuk. Kim jest aktorka? [ZDJĘCIA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP

Zobacz także