Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 93 - STRESZCZENIE. Pani Rizo domyśla się prawdy? [11.11]

10.11.2021 02:04
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 93. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 93 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 93. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 93 – STRESZCZENIE

Streszczenie 93. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Pani Rizo zaczyna domyślać się, że ojcem dziecka Drosso jest Nikiforos. Kiedy jednak konfrontuje się z dziewczyną, ta stanowczo zaprzecza. Georgis również zaczyna nabierać podejrzeń. Decyduje się więc porozmawiać z Assminą. Ta jednak również nie wyjawia prawdy. W tym czasie Doukas zostaje zwolniony z aresztu. Zisis i Anastasis, którzy zostali zamknięci, w tym samym czasie mają jednak pozostać w celi aż do rozprawy sądowej.

Nikiforos jest gotowy pomóc członkom spółdzielni. Za plecami ojca umawia się z parlamentarzystą Stamatelosem. Rolnicy zbierają zaś pieniądze na spłacenie hipoteki Zisisa. Jego rodzinie grozi bowiem eksmisja. Thomas tymczasem pyta Eleni, czy ta zamierza oddać na ten szczytny cel pierścionek, który miał być jej prezentem ślubnym. Wciąż ma bowiem nadzieje, że kobieta zaprzeczy, a tym samym zdecyduje się do niego wrócić.

Theodossia tymczasem dowiaduje się, że Vastardis jest żonaty. Matina natomiast, skruszona, przyjeżdża do Annette. Wyznaje, że skłamała ostatnim razem, gdy się widziały. Istnieje cień szansy, że jej syn jednak żyje i wciąż można go odnaleźć. W tym samym czasie Mirsini odwiedza Thomasa, by upewnić się, że jej romans nie wyjdzie na jaw, a Kleomenis zamawia u Dimitrakisa swój portret.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Grace i Frankie": Dolly Parton wystąpi w finałowym sezonie serialu Netflixa

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP