Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 94 - STRESZCZENIE. Doukas chce przekupić Toliasa [12.11]

12.11.2021 09:22
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 94. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 94 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 94. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 94 – STRESZCZENIE

Streszczenie 94. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco: 

Konstantis i Meletis zaczynają wprowadzać swój plan w życie. Wszystko wskazuje na to, że Kleomenis połknął haczyk. W tym czasie Annette, na prośbę Pinelopi, próbuje rozmówić się z Meletisem. Chce wybadać, czy są jakieś szanse, by pomógł zakochanej parze. Jej działania kończą się jednak fiaskiem. Doukas zamierza natomiast przekupić Toliasa. Proponuje mu sporą sumę na kampanię wyborczą.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Długi Weekend 11-14 listopada: Co obejrzeć w kinie i na VOD: Netflix, HBO GO, Apple TV+ i Amazon?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP