Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 99 - STRESZCZENIE. Drosso ma się wyprowadzić z Dafiani? [19.11]

18.11.2021 13:56
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 99. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 99 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 99. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 99 – STRESZCZENIE

Streszczenie 99. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Assimina prosi Drosso o to, by kobieta ukrywała się przed mieszkańcami miasteczka do czasu aż urodzi się jej dziecko. Wprost sugeruje nawet, że ciężarna powinna wyprowadzić się z Diafani.

Lambros jest zrozpaczony, bo Theodossia nie zgadza się na rozwód. Anette próbuje za wszelką cenę pomóc skłóconej parze. Nestoras tymczasem pokazuje mieszkańcom wsi portret kolaboranta, pytając czy ktoś rozpoznaje przedstawionego na nim mężczyznę. Ksiądz podnosi rękę, zgłaszając, że mężczyzna z portretu przypomina mu syna jednego z nauczycieli ze wsi, którze swego czasu wyemigrowali do Ameryki. Pani Despo jest zaś zdania, że na malunku jest podobizna Thomasa.

Kriakos zatrudnia się w zakładzie fryzjerskim. Nie jest jednak płynny w tym zawodzie, więc wszelkie prace, które zleca mu Prokopis, sprawiają mu nie lada trudność. Urania namawia go tymczasem, by nie rezygnował z gry na klarnecie. Doukas tymczasem obawia się, że Liakos może go wydać. Wysyła więc do aresztu swojego adwokata. Więzień zgadza się zachować milczenie. W zamian żąda jednak, by Doukas zabił dla niego jego żonę.Vassoula, która dotychczas kryła się w domu sierżanta, przeprowadza się do ciotki Fanourisa w Janinie. W wieczór przed wyjazdem wychodzi na chwilę przed dom. W ciemnej ulicy czeka na nią Meletis, którego tak bardzo próbowała uniknąć.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Netflix kasuje kolejny popularny serial po jednym sezonie. Czy platforma nie lubi łyżwiarzy? [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP