Zamknij
Edyta Jungowska
8 Zobacz galerię
fot. Piotr Fotek/REPORTER/East News

Edyta Jungowska przez lata wcielała się w salową Bożenkę w serialu "Na dobre i na złe". Obecnie aktorka nie udziala się w życiu medialnym. Czym się obecnie zajmuje i jak bardzo się zmieniła? Szczegóły można znaleźć poniżej, a aktualne zdjęcia aktorki w naszej galerii.

Edyta Jungowska podbiła serca widzów w serialu "Na dobre i na złe". W pewnym momencie była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, do tego cieszyła się wielką sympatią widzów. Aktorka wycofała się nieco z życia medialnego. Czym się obecnie zajmuje i jak wygląda?

Zobacz także:  "Pierwsza miłość": Kamila Baar dołącza do obsady. W kogo się wcieli?

Edyta Jungowska podbiła serca widzów w serialu "Na dobre i na złe". Co teraz robi i jak wygląda?

Edyta Jungowska przyszła na świat w 1966 roku w Warszawie. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Pierwsze kroki w aktorstwie stawiała na początku lat 90. Ogromną rozpoznawalność przyniosła jej rola siostry Bożenki w telenoweli "Na dobre i na złe", gdzie występowała u boku Pawła Wilczaka. Aktorka regularnie pojawiała się na ekranie, udzielała też swojego głosu w licznych dubbingach.

W 2010 roku Edyta Jungowska założyła wydawnictwo Jung-off-ska, które wydaje audiobooki przeznaczone dla dzieci i młodzieży. I to właśnie tę drogę ostatecznie wybrała aktorka. Co ciekawe, Edyta Jungowska faktycznie wycofała się nieco z życia publicznego, ale nie zamierza w stu procentach rezygnować z filmu. W 2022 roku do kin trafi film "Detektyw Bruno" z jej udziałem. A jak bardzo się zmieniła? Zapraszamy do naszej galerii, by zobaczyć aktualne zdjęcia aktorki.

Zobacz także:  "Wielka woda". Córka Tomasza Kota w serialu Netflixa. Kim jest Blanka Kot?

RadioZET.pl

Jak dobrze znasz popularne seriale Netflixa?
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz popularne seriale Netflixa? [QUIZ]

Jak dobrze znasz popularne seriale Netflixa?

W którym roku rozgrywa się akcja 1. sezonu "Stranger Things"?