Zamknij

TVP robi przerwę w emisji serialu "Elif". Jaki jest tego powód i kiedy nowe odcinki?

10.06.2021 13:24
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

"Elif" to popularna turecka telenowela. Już niedługo widzowie nie zobaczą nowych odcinków serialu. Przerwa w emisji potrwa nawet ponad tydzień. Jaki jest tego powód i kiedy będzie można zobaczyć "Elif" ponownie w telewizji?

"Elif": TVP robi przerwę w emisji serialu. Wszystkiemu winne jest wielkie wydarzenie piłkarskie, czyli Mistrzostwa Europy, które rozpoczną się 11 czerwca 2021 roku. Przez dwa tygodnie widzowie nie zobaczą "Elif", ponieważ w tym samym czasie będą transmitowane mecze piłki nożnej.

Zobacz także: "Elif", odcinek 997 - STRESZCZENIE. Melek zbliża się do Mahira [11.06]

"Elif": TVP robi przerwę w emisji serialu. Jaki jest tego powód?

"Elif" znika na moment z Telewizji Polskiej. A dokładnie na czas trwania Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Niestety, przerwa będzie na tyle długa, że widzowie będą musieli poczekać na nowe odcinki tureckiej telenoweli ponad tydzień. Ostatni epizod przed przerwą zostanie wyemitowany w piątek 11 czerwca 2021 roku.

"Elif": kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki? 

W ostatnich epizodach "Elif" dziewczynka wyszła cało z wypadku, a jej matka poznała Mahira, z którym zdaje się ją łączyć coraz więcej. Macide podupada na zdrowiu, a Kerem docenia pomoc Asli w pracy. Co się wydarzy w nowych epizodach? Dowiemy się po 21 czerwca 2021 - to wtedy najprawdopodobniej "Elif" wróci na antenę TVP1.

Zobacz także: "Zniewolona" wraca do TVP! W serialu wystąpią polscy aktorzy?

RadioZET.pl