Zamknij

"Elif" - długa przerwa w emisji tureckiego serialu. Kiedy nowe odcinki w TVP?

21.07.2021 11:12
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

"Elif" to popularny turecki serial, który jest emitowany w Telewizji Polskiej od 2017 roku. Niestety, na najbliższe tygodnie zniknie z repertuaru TVP. Jakie jest tego powód i kiedy zobaczymy nowe odcinki "Elif" w TVP1?

"Elif" - długa przerwa w emisji. To kolejny raz, gdy Telewizja Polska zawiesza emisję popularnych produkcji. W najbliższych dniach na antenie TVP1 nie zobaczymy nowych epizodów tureckiego serialu "Elif". Kiedy hit znad Bosforu ponownie pojawi się w polskiej telewizji?

Zobacz także: "Elif", odcinek 1021 - STRESZCZENIE. Julide martwi się o syna [22.07]

"Elif" - długa przerwa w emisji tureckiego serialu. Kiedy nowe odcinki w TVP?

"Elif" to popularny turecki serial, który jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej od czterech lat. Jest to opowieść o losach rezolutnej dziewczynki, której życie nie jest łatwe, bo wciąż wpada w tarapaty - i to często nie ze swojej winy. Niestety, fani "Elif" będą się musieli uzbroić w cierpliwość, bo najbliższych dniach nie pojawia się nowe epizody telenoweli. Jest to tymczasowa sytuacja na czas trwania Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

W ostatnim epizodzie "Elif" przed przerwą Julide pokłóci się z synem, który będzie urażony tym, że matka ukrywała fakt, kto jest jego ojcem. Co więcej, Kerem - za sprawą intrygi Kiymet - zostanie aresztowany pod zarzutem przemytnictwa. 

"Elif" - kiedy serial wróci na antenę TVP?

Serial "Elif" zostanie wyemitowany przed przerwą w czwartek, 22 lipca 2021 roku. Powróci na antenę TVP prawdopodobnie po 8 sierpnia 2021 roku.

Zobacz także: "Promyk nadziei", odcinek 70 - STRESZCZENIE. Zuhal jest w niebezpieczeństwie [21.07]

RadioZET.pl