Zamknij

"Elif", odcinek 1001 - STRESZCZENIE. Mahir nie zgadza się z matką [24.06]

23.06.2021 09:12
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 1001. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Mahir nie zgadza się matką. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 1001 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 1001. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 1001: Streszczenie epizodu

Streszczenie 1001. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Mahir nie zgadza się z matką. Mężczyźnie nie podobają się jej pomysły. Kobieta zaczyna go szantażować. Z kolei Humeyra próbuje namówić Melek do tego, by zamieszkała z córką w rezydencji. Safak nikogo nie informuje o tym, kiedy zamierza wyjechać, dlatego Alev przeszukuje jego rzeczy. Natomiast Rana dowiaduje się o tym, że Rzy nie jest lojalnym sługą, dlatego postanawia się go pozbyć i zatrudnić na jego miejsce Sedata.

"Elif", odcinek 1001: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 1001. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek 24 czerwca 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Zobacz także: Isabella Damla Guvenilir - dziecięca gwiazda tureckich telenoweli. Jaka jest jej historia?

RadioZET.pl/Teleman.pl