Zamknij

Elif, odcinek 788 - STRESZCZENIE. Melek wreszcie ma dach nad głową. [10.08]

09.08.2020 21:20
Elif
fot. Elif/YouTube/screen

Elif, odcinek 788 - STRESZCZENIE nowego odcinka. Melek wreszcie ma dach nad głową, a Tarik nadal chce otruć Macide. Co jeszcze wydarzy się w nadchodzącym epizodzie serialu? Prezentujemy streszczenie 788. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.

"Elif", odcinek 788 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek telenoweli i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 788. odcinek "Elif".

W poprzednim odcinku Jülide zaprosiła Melek do siebie. Kobieta jest bardzo zmęczona i nie ma sił z nią rozmawiać. Ostatecznie jednak spotkanie to zaowocuje ważną dla Melek zmianą...

Elif, odcinek 788: Streszczenie epizodu

Streszczenie 788. epizodu "Elif" prezentuje się następująco:

Jülide zaprasza Melek pod swój dach proponując jej zamieszkanie. Mimo to, ukrywa przed wszystkimi, że przyjęła do domu obcą kobietę. Şafak odwiedza Jülide, żeby oddać Emirhanowi zeszyt, który u niego zostawił. Kobieta z jednej strony próbuje go zbyć ze względu na swojego gościa, a z drugiej jest w zdziwiona, że chłopiec odwiedził nauczyciela nic jej nie mówiąc. Şafak zastanawia się, dlaczego Julide tak dziwnie się zachowuje.

Stan zdrowia Macide stale się pogarsza, a Tarik chce, aby Vildan wykorzystała tę sytuację i podała kobiecie truciznę. Ta nie jest w stanie się na to zdobyć. Keremowi w końcu udaje się sprawić, żeby Süreyya mu wybaczyła...

Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku "Elif"?

Elif, odcinek 788: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny 788. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 10 sierpnia 2020 roku. Epizod 788. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

RadioZET.pl/Teleman.pl