Zamknij

Elif, odcinek 790 - STRESZCZENIE. Vildan otruła Macide? [12.08]

11.08.2020 09:09
Elif
fot. YouTube/Elif/kadr z serialu

Elif, odcinek 790 - STRESZCZENIE. Tarik cały czas naciska Macide w sprawie swojej teściowej. Rano kobieta nie pojawia się na śniadaniu. Macide spełniła żądania mężczyzny? Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

"Elif", odcinek 790 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 790. odcinek "Elif".

W poprzednim odcinku Melek nadal gości u Julide. Okazuje się, że obecności Melek nie udało się zachować w tajemnicy - zobaczył ją Emirhan. Julide, chcąc odkryć tożsamość Melek udała się na policję, ale niczego się nie dowiedziała...

Elif, odcinek 790: Streszczenie epizodu

Streszczenie 790. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

W 790. odcinku okazuje się, że Emirhan coraz bardziej lubi Melek. Julide jest tym zaniepokojona. Emirhan wspomina Şafakowi, że mają w domu gościa. Tymczasem Jülide, chociaż chce pomóc Melek, jest zaniepokojona jej obecnością. Hümeyrę odwiedza Parla. Dziewczyna niepokoi się, że Süreyya stanie się jej rywalką o względy Kerema. Tymczasem Macide znów gorzej się czuje. Zaniepokojona Hümeyra wzywa lekarza. Kiedy Macide zostaje przepisany nowy lek, Tarik jeszcze bardziej naciska Vildan. Przyparta do muru kobieta informuje go, że podała Macide truciznę. Następnego dnia Macide nie pojawia się na śniadaniu...

Elif, odcinek 790: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 790. już odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 12 sierpnia 2020 roku. Epizod 790. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5a:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

RadioZET.pl/Światseriali.pl