Zamknij

Elif, odcinek 791 - STRESZCZENIE. Hümeyra znajduje nieprzytomną Macide [13.08]

12.08.2020 11:07
Elif
fot. YouTube/Elif/kadr z serialu

Elif, odcinek 791 - STRESZCZENIE. Hümeyra znajduje nieprzytomną Macide. Co się z nią stanie i czy to naprawdę sprawka Vildan? Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

"Elif", odcinek 791 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 791. odcinek "Elif".

W poprzednim odcinku Macide dostaje nowe leki. Tarik naciska na Vildan, by podała teściowej truciznę. Kovbieta informuje, że to zrobiła. Kiedy następnego dnia Macide nie pojawia się na śniadaniu, zdaje się, że naprawdę została otruta.

Elif, odcinek 791: Streszczenie epizodu

Streszczenie 791. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Hümeyra nie może dobudzić Macide. Jest przerażona. Macide budzi się po jakimś czasie, czuje się jednak bardzo osłabiona. Jülide poznaje historię Melek. Ma wyrzuty sumienia, że nietrafnie ją oceniła. Inci nie może zrozumieć, dlaczego Melek i Elif jej nie odwiedzają. Dziewczynka przestaje jeść. Tülay opowiada Jülide o wypadku.

Melek chce ugotować zupę. Okazuje się jednak, że jest awaria gazu. Jülide wzywa do majstra.

Elif, odcinek 791: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 791. już odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek 13 sierpnia 2020 roku. Epizod 791. zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl