Zamknij

Elif, odcinek 792 - STRESZCZENIE. Leman zrujnuje Julide? [14.08]

13.08.2020 21:52
Elif
fot. YouTube/Elif/kadr z serialu

 Elif, odcinek 792 - STRESZCZENIE. Leman chce zrujnować Julide. Zamierza rozsiać na jej temat okrutną plotkę. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

"Elif", odcinek 792 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 792. odcinek "Elif".

W poprzednim odcinku Macide została odnaleziona nieprzytomna. Okazuje się, że jest bardzo osłabiona. Julide wreszcie dowiedziała się, jaka jest historia Melek. Kobiety nawiązują bardzo przyjacielską relacje.

Elif, odcinek 792: Streszczenie epizodu

Streszczenie 792. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Leman widzi, jak Jülide wpuszcza do domu gazownika. Jest przekonana, że to jej nowy amant. Dzwoni do domu, jednak Jülide jej nie wpuszcza, co utwierdza kobietę w jej przekonaniu. Leman postanawia rozsiać plotkę, która zrujnuje reputację Jülide. Şafak jest świadkiem jej rozmowy z sąsiadką. Każe matce sprostować te oszczerstwa, grożąc, że znowu wyprowadzi się z domu. Inci jest w coraz gorszym stanie. Veysel nie wytrzymuje i opowiada dziewczynce o wypadku i śmierci najbliższych. Domownicy rezydencji martwią się o Macide. Jej stan się nie polepsza. Rana czuje się zaniedbywana przez Tarika.

Elif, odcinek 792: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 792. już odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek 14 sierpnia 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl