Zamknij

Elif, odcinek 793 - STRESZCZENIE. Inci nie może pogodzić się ze śmiercią Elif [17.08]

13.08.2020 21:59
Elif
fot. YouTube/Elif/kadr z serialu

Elif, odcinek 793 - STRESZCZENIE. Inci nie może pogodzić się ze śmiercią Elif. Próbuje przekonać Tulay, że dziewczynka żyje. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

"Elif", odcinek 793 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 793. odcinek "Elif".

W poprzednim odcinku Leman, przekonana, że Julide ma kochanka, postanawia puścić o niej taką plotkę. Inci jest w coraz gorszym stanie...

Elif, odcinek 793: Streszczenie epizodu

Streszczenie 793. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Beztroska Birce coraz bardziej irytuje Yunusa. Dziewczyna jest bardzo podekscytowana wieczorną imprezą i trudno jej zapanować nad emocjami. Nie mówiąc nic Tarikowi Rana postanawia odwiedzić Hümeyrę. Szybko jednak kończy wizytę, gdyż Hümeyra nieustannie opowiada o swoim małżeństwie w samych superlatywach. Na domiar złego Rana dostrzega, że Hümeyra nosi kolczyki, które Tarik obiecał jej. Inci nie może pogodzić sięze śmiercią Elif. Próbuje przekonać Tülay, że Melek i Elif żyją. Rana jest przekonana, że nie liczy się już dla Tarika.

Elif, odcinek 793: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 793. już odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek 17 sierpnia 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl