Zamknij

Elif, odcinek 794 - STRESZCZENIE. Melek ucieka przed Inci. Co na to dziewczynka? 18.08]

17.08.2020 12:27
Elif
fot. YouTube/Elif/Kadr z serialu

Elif, odcinek 794 - STRESZCZENIE. Inci znów spotyka Melek na ulicy. Podchodzi do niej, by porozmawiać. Kobieta jednak nie pamięta jej i ucieka. Co zrobi dziewczynka? Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

"Elif", odcinek 794 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 794. odcinek "Elif".

W poprzednim odcinku Leman, przekonana, że Julide ma kochanka, postanawia puścić o niej taką plotkę. Inci jest w coraz gorszym stanie...

Elif, odcinek 794: Streszczenie epizodu

Streszczenie 794. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

W 794. odcinku "Elif" Rana jest wściekła na Tarika, nie chce pogodzić się z tym, że jest tą drugą. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że chociaż tego nie planowała naprawdę się w nim zakochała. Tarik jest zły na Ranę, że odwiedziła Hümeyrę. Na domiar złego Hümeyra jest zachwycona Raną i uważa ją za swoją nową przyjaciółkę. Birce (Burcu Karakaya) zaprasza Yunusa (Cenay Türksever) na imprezę do koleżanki. Mężczyzna odmawia, uznając jej propozycję za niestosowną.

Şafak (Uğur Özbağı) zaczyna podejrzewać, że gościem Jülide (Melis Koç) jest ojciec Emirhana. Widok Birce wyszykowanej na przyjęcie, robi na Yunusie wielkie wrażenie. Inci (Deniz Irem Morkoç) ponownie spotyka na ulicy Melek (Selin Sezgin). Tym razem dziewczynce udaje się z nią porozmawiać, Melek jednak jej nie pamięta i ucieka przed nią.

Elif, odcinek 794: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 794. już odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek 18 sierpnia 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl