Zamknij

Elif, odcinek 795 - STRESZCZENIE. Jülide nie zastaje Melek w domu [19.08]

18.08.2020 14:17
Elif odcinek 795 kadr z serialu
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

Streszczenie 795. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Jülide nie zastaje Melek w domu. Postanawia jej poszukać. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

"Elif", odcinek 795 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 795. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 795: Streszczenie epizodu

Streszczenie 795. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

W 795. odcinku serialu Inci przybliża Tülay przebieg ostatniego spotkania z Melek. Tülay wciąż jednak jej nie wierzy. Razem z Veyselem martwi się stanem dziecka. Tymczasem Jülide, która nie zastaje Melek w domu, postanawia jej poszukać. Po powrocie w poczuciu klęski odkrywa, że Melek już wróciła i jest zajęta zabawą z Emirhanem. Şafak nabiera pewności, że Jülide gości swego męża. Macide nadal nie czuje się dobrze. Vildan przekonuje, że to efekt leków przyjmowanych przez kobietę. Jülide jest przeciwna temu, żeby Emirhan spędzał czas z Melek.

Elif, odcinek 795: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 795 odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 19 sierpnia 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl