Zamknij

Elif, odcinek 796 - STRESZCZENIE. Macide nadal nie czuje się dobrze [20.08]

19.08.2020 14:27
Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

Streszczenie 796. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Hümeyra przekonuje Tarka, by pojechali z wizytą do Rany. Natomiast Macide nadal nie czuje się dobrze. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

"Elif", odcinek 796 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 796. odcinek "Elif".  

Elif, odcinek 796: Streszczenie epizodu

Streszczenie 796. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

W 796. odcinku serialu "Elif" Jülide, obserwując stan psychiczny Melek, nie jest pewna, czy Emirhan może być bezpieczny. Nie potrafi jej jednak wyrzucić. Chce skontaktować się w tej sprawie z Tülay, by się jej poradzić, jednak dochodzi do wydarzenia, które spycha to zagadnienie na dalszy plan. Kolejne komplikacje doprowadzają do tego, że Şafak nie ma już wątpliwości, że to ojciec Emirhana mieszka u Jülide. Mężczyzna jest wstrząśnięty. Natomiast Hümeyra przekonuje Tarka, by pojechali z wizytą do Rany. Macide nadal nie czuje się dobrze. Leman żąda, by jej najemca Osman zapłacił czynsz. Ten jednak odmawia i co więcej - grozi Leman. Kobieta opracowuje plan z udziałem Veysela.

Elif, odcinek 796: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 796. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 20 sierpnia 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl