Zamknij

Elif, odcinek 797 - STRESZCZENIE. Hümeyra próbuje ćwiczyć w domu jogę [21.08]

20.08.2020 14:59
Kadr z serialu "Elif"
fot. YouTube/Kadr z serialu "Elif"

Streszczenie 797. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Hümeyra próbuje ćwiczyć w domu jogę, ale przeszkadzają jej bliscy. Postanawia przenieść się do Rany. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

"Elif", odcinek 797 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 797. odcinek "Elif". 

Elif, odcinek 797: Streszczenie epizodu

Streszczenie 797. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Hümeyra próbuje ćwiczyć w domu jogę, ale przeszkadzają jej bliscy. Postanawia przenieść się do Rany. Ta prosi Hümeyrę, by nic nie mówiła Tarikowi. Sama bierze kilka dni wolnego, nie informując o tym kochanka. Tarik już ma do niej jechać, gdy zatrzymuje go Kerem i przypomina o zebraniu. Natomiast Leman prosi Veysela o interwencję w sprawie Osmana. Mężczyzna odmawia. Leman wciąż odbiera groźby od Osmana.

Elif, odcinek 797: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 796. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 21 sierpnia 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl