Zamknij

"Elif", odcinek 837 - STRESZCZENIE. Rana upokarza Tarika [16.10]

15.10.2020 14:47
Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Kadr z serialu Elif

Streszczenie 837. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Rana upokarza Tarika. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".  

"Elif", odcinek 837 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 837. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

"Elif", odcinek 837: Streszczenie epizodu

Streszczenie 837. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Wspólna praca zbliża do siebie Kerema i Süreyyę. Parla nie zamierza się poddawać. Natomiast Rana upokarza Tarika, gdy ten po raz kolejny błaga ją, żeby do niego wróciła. Tarik, oświadcza, że nie chce jej więcej widzieć. Po odejściu kobiety z firmy huczy od plotek. Kerem, Yunus i Tarik odbywają spotkanie z kluczowym klientem. Biznesmen jest zaskoczony wiadomością o odejściu Rany. Kerem przekonał Ranę do powrotu. Nikt się nie domyśla, że wszystko było częścią jej planu.

"Elif", odcinek 837: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 837. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 16 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl