Zamknij

"Elif", odcinek 838 - STRESZCZENIE. Rana wraca do firmy [19.10]

16.10.2020 16:11
Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Kadr z serialu Elif

Streszczenie 838. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Rana wraca do firmy. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif". 

"Elif", odcinek 838 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 838. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 838: Streszczenie epizodu

Streszczenie 838. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Pracownicy są zaskoczeni powrotem Rany. Yunus przyznaje, że Kerem podjął właściwą decyzję. Tarik jest w szoku na wieść o ponownym przyjęciu kochanki. Natomiast Melek postanawia wyruszyć na poszukiwania Elif. Udaje jej się wydostać z domu. Wpada w ręce ludzi Tarika. Podczas ucieczki udaje jej się zmylić mężczyzn, jednak niespodziewanie drogę zastępuje jej sam Tarik.

"Elif", odcinek 838: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 838. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 19 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl